Şirket Profili

GEO GRUP MÜHENDİSLİK İNŞAAT İTHALAT VE İHRACAT LTD. ŞTİ.

2019 yılında Ankara da kurulan Geo Grup Mühendislik, konusunda uzman, hızlı, güvenilir ve sektöründeki son teknolojik yenilikleri uygulayabilen bir mühendislik şirketidir. Firmamız ısıtma, soğutma, iklimlendirme, havalandırma, yangından korunma, sıhhi tesisat, otomasyon sistemleri, elektrik tesisatları, inşaat uygulamaları ve müşavirlik konularında projelendirme ve uygulamalarına başarıyla devam etmektedir. Hizmet verdiğimiz sektörler arasında hastaneler, alışveriş merkezleri, endüstriyel tesisler, oteller, ofis kuleleri, konutlar – villa projeleri, kafe – restoranlar yer almaktadır.

Tamamlanan ve devam eden tüm taahhütlerimizde müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, mühendislik çözümleri sunan, müşterilerimizin orta ve uzun vadede sorunsuz bir mekanik altyapıya sahip olması için tüm teknolojik gelişmeleri takip eden, % 100 müşteri memnuniyetini amaç edinen Geo Grup Mühendislik sektörün saygın kurumları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Firmamız Viessman Isı Teknikleri, Rehau Yerden Isıtma-Soğutma, Grundfos Pompa Sistemleri ve Mastaş Radyatör bayisi olarak hizmet vermektedir.

Geo Grup Mühendislik beklentileri karşılayan hizmet anlayışı ile yatırımlarınızda güvenilir çalışma ortağınız olarak sizlere çözümler sunmaya devam edecektir.